Doi bărbaţi prinşi de jandarmi cu 15.000 de ţigarete ambalate fără timbru de fiscalizare
Doi bărbaţi au fost prinşi, joi, în Sectorul 2 din Bucureşti, de un echipaj de jandarmi, cu 15.000 de ţigarete ambalate în pachete fără timbru de fiscalizare, notează Agerpres. "Un echipaj de jandarmi a observat doi bărbaţi, ambii în jurul vârstei de 30 de ani, care descărcau un bagaj voluminos din portbagajul unui autoturism. Existând [...]